Vervolgschema zaalvoetbal jeugd S.K.N.W.K. tijdens de winterstop

Ook tijdens deze winterstop van het veldvoetbal gaan onze jongste jeugdteams ‘de zaal’ weer in. Zoals gebruikelijk heeft de Regio Commissie Schouwen-Duiveland weer een zaalvoetbalcompetitie georganiseerd. Er wordt deze keer gespeeld in ‘De Vanger’ in Bruinisse, ‘Laco Sportcentrum’ te Zierikzee en ‘Sportcentrum Westerschouwen’ in Burgh-Haamstede. Deze zaalcompetitie is voor JO7, JO9, JO11 en JO13- en MO-teams.

 

S.K.N.W.K. speelt deze keer mee met:

S.K.N.W.K. JO13-1

S.K.N.W.K. JO13-2

S.K.N.W.K. JO12-1

S.K.N.W.K. MO

S.K.N.W.K. JO11-1

S.K.N.W.K. JO9-1

S.K.N.W.K. JO7-1

 

 

Zoals gebruikelijk heeft ook elke vereniging een aantal keren dienst. Dit betekent dat we dan moeten zorgen voor tenminste twee personen voor de algehele leiding. Daarnaast alles in gereedheid brengen en na afloop alles opruimen en eventueel gevonden voorwerpen en de bal inleveren bij de beheerder.

 

Hieronder het vervolgprogramma voor de S.K.N.W.K.-teams:

 

JO13 & JO12

Zaterdag 22 december 2018 (Westerschouwen) – Poule 1

09.00 uur: Bruse Boys JO13-1 – SKNWK JO13-1

09.45 uur: SKNWK JO13-1 – MZC ’11 JO13-1

10.15 uur: FC De Westhoek JO13-1 – SKNWK JO13-1

 

Zaterdag 22 december 2018 (Westerschouwen) – Poule 2

10.30 uur: Brouwershaven JO13-1 – SKNWK JO13-2

11.15 uur: SKNWK JO13-2 – Duiveland JO13-2

11.45 uur: MZC ’11 JO13-2 – SKNWK JO13-2

 

Zaterdag 22 december 2018 (Westerschouwen) – Poule 3

12.15 uur: SKNWK JO12-1 – Bruse Boys JO13-2

12.30 uur: FC De Westhoek JO13-2 – SKNWK JO12-1

13.15 uur: SKNWK JO12-1 – MZC ’11 JO13-3

 

Zaterdag 29 december 2018 (Westerschouwen) – Poule 2

09.15 uur: MZC ’11 JO13-2 – SKNWK JO13-2

09.45 uur: Brouwershaven JO13-1 – SKNWK JO13-2

10.00 uur: SKNWK JO13-2 – Duiveland JO13-1

 

Zaterdag 29 december 2018 (Westerschouwen) – Poule 3

10.45 uur: SKNWK JO12-1 – FC De Westhoek JO13-2

11.00 uur: Bruse Boys JO13-2 – SKNWK JO12-1

11.45 uur: SKNWK JO12-1 – MZC ’11 JO13-3

 

Zaterdag 29 december 2018 (Westerschouwen) – Poule 1

12.15 uur: SKNWK JO13-1 – MZC ’11 JO13-1

12.45 uur: Bruse Boys JO13-1 – SKNWK JO13-1

13.00 uur: SKNWK JO13-1 – FC De Westhoek JO13-1

 

Zaterdag 12 januari 2019 (Westerschouwen) – Poule 3

09.15 uur: SKNWK JO12-1 – FC De Westhoek JO13-2

09.30 uur: Bruse Boys JO13-2 – SKNWK JO12-1

10.15 uur: SKNWK JO12-1 – MZC ’11 JO13-3

 

Zaterdag 12 januari 2019 (Westerschouwen) – Poule 1

10.30 uur: MZC ’11 JO13-1 – SKNWK JO13-1

11.15 uur: Bruse Boys JO13-1 – SKNWK JO13-1

11.30 uur: SKNWK JO13-1 – FC De Westhoek JO13-1

 

Zaterdag 12 januari 2019 (Westerschouwen) – Poule 2

12.00 uur: SKNWK JO13-2 – MZC ’11 JO13-2

12.45 uur: Brouwershaven JO13-1 – SKNWK JO13-2

13.00 uur: SKNWK JO13-2 – Duiveland JO13-1

 

 

MO

Zaterdag 22 december 2018 (Laco Sportcentrum)

13.00 uur: MZC ’11 MO13-1 – SKNWK MO

13.45 uur: SKNWK MO – Bruse Boys MO

14.00 uur: FC De Westhoek MO – SKNWK MO

 

Zaterdag 5 januari 2019 (Laco Sportcentrum)

09.00 uur: MZC ’11 MO13-1 – SKNWK MO

09.45 uur: SKNWK MO – Bruse Boys MO

10.00 uur: FC De Westhoek MO – SKNWK MO

 

Zaterdag 19 januari 2019 (Laco Sportcentrum)

10.45 uur: SKNWK MO – MZC ’11 MO

11.15 uur: SKNWK MO – Bruse Boys MO

11.30 uur: FC De Westhoek MO – SKNWK MO

 

 

JO11

Zaterdag 22 december 2018 (Laco Sportcentrum) – Poule 2

11.45 uur: SKNWK JO11-1 – MZC ’11 JO11-2

12.00 uur: FC De Westhoek JO11-2 – SKNWK JO11-1

12.45 uur: SKNWK JO11-1 – FC De Westhoek JO11-3

 

Zaterdag 29 december 2018 (Laco Sportcentrum) – Poule 2

13.15 uur: SKNWK JO11-1 – MZC ’11 JO11-2

13.30 uur: FC De Westhoek JO11-2 – SKNWK JO11-1

14.15 uur: SKNWK JO11-1 – FC De Westhoek JO11-3

 

Zaterdag 12 januari 2019 (Laco Sportcentrum) – Poule 2

09.00 uur: SKNWK JO11-1 – MZC ’11 JO11-2

09.30 uur: FC De Westhoek JO11-2 – SKNWK JO11-1

10.15 uur: SKNWK JO11-1 – FC De Westhoek JO11-3

 

 

JO9

Zaterdag 22 december 2018 (De Vanger) – Poule 3

12.15 uur: SKNWK JO9-1 – MZC ’11 JO9-4

12.30 uur: FC De Westhoek JO9-2 – SKNWK JO9-1

13.00 uur: MZC ’11 JO9-3 – SKNWK JO9-1

 

Zaterdag 5 januari 2019 (De Vanger) – Poule 3

10.45 uur: SKNWK JO9-1 – MZC ’11 JO9-4

11.00 uur: FC De Westhoek JO9-2 – SKNWK JO9-1

11.30 uur: MZC ’11 JO9-3 – SKNWK JO9-1

 

Zaterdag 26 januari 2019 (De Vanger) – Poule 3

09.00 uur: SKNWK JO9-1 – MZC ’11 JO9-4

09.30 uur: FC De Westhoek JO9-2 – SKNWK JO9-1

10.15 uur: MZC ’11 JO9-3 – SKNWK JO9-1

 

 

JO7

Zaterdag 29 december 2018 (De Vanger) – Poule 2

11.45 uur: Bruse Boys JO7-3 – SKNWK JO7-1

12.30 uur: SKNWK JO7-1 – DZC ’09 JO8-1

13.00 uur: MZC ’11 JO7-2 – SKNWK JO7-1

13:30 uur: Bruse Boys JO7-2 – SKNWK JO7-1

 

Zaterdag 12 januari 2019 (De Vanger) – Poule 2

09:00 uur: Bruse Boys JO7-3 – SKNWK JO7-1

09.45 uur: SKNWK JO7-1 – DZC ’09 JO8-1

10.15 uur: MZC ’11 JO7-2 – SKNWK JO7-1

10:45 uur: Bruse Boys JO7-2 – SKNWK JO7-1

 

Zaterdag 2 februari 2019 (De Vanger) – Poule 2

11.45 uur: SKNWK JO7-1 – DZC ’09 JO8-1

12.15 uur: MZC ’11 JO7-2 – SKNWK JO7-1

12.45 uur: Bruse Boys JO7-2 – SKNWK JO7-1

13:15 uur: Bruse Boys JO7-3 – SKNWK JO7-1

 

 

DIENSTEN

5 januari 2019 – Westerschouwen (09.00 – 10.30 uur)

12 januari 2019 – Westerschouwen (10.30 – 13.30 uur)

26 januari 2019 – De Vanger (09.00 – 10.30 uur)

Geef als eerste een reactie op "Vervolgschema zaalvoetbal jeugd S.K.N.W.K. tijdens de winterstop"

Reageer

Je emailadres wordt niet gepubliceerd.


*


*

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.