Bardienst

Logo bardienst

Hieronder staat het bardienstrooster van S.K.N.W.K.

Wij zijn nog steeds op zoek naar enthousiaste mannen en vrouwen die het team van de barkeepers wil komen versterken.
Heb je interesse, neem dan contact op met Christa van Dijke via wim.christa@outlook.com

Spelregels bardienst

  • Instructies hangen in de kantine. Heb je specifieke barvragen, neem dan contact op met Christa van Dijke (06-27371804)
  • Wanneer je echt niet kunt op de aangegeven dag, dien je zelf voor vervanging te zorgen.
    De vervanging doorgeven via wim.christa@outlook.com zodat het rooster hierop kan worden aangepast.
  • Muziek bepaal jezelf, met inachtneming van regels binnen S.K.N.W.K. (zie instructies in de kantine)
  • Sluitingstijd van de kantine is 20:00 uur.

 

Bardienstrooster

ZaterdagVanTotBarkeeper(s)TelefoonnummerOpmerking
27 oktober 201809:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurChrista van Dijke
Inge Schiettekatte
15:00 uur18:00 uurGert-Jan ter Riet
Anita Hart
18:00 uur20:00 uurGert-Jan ter Riet
3 november 201809:00 uur12:00 uurPiet Hillebrand
Toon v/d Berge
12:00 uur15:00 uurInge Schiettekatte
Anita Versendaal
15:00 uur18:00 uurLeon v/d Wel
Anita Hart
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 2
10 november 201809:00 uur12:00 uurEmiel Kuijten
Speler S.K.N.W.K. 2
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Sjaak
Wilhelm
Richard
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 2
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Michel
Gerry
17 november 201809:00 uur12:00 uurS.K.N.W.K. 1
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Maurice Pollemans
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Wilco de Valk
Robin Kosten
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
24 november 201809:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurCharlotte den Haan
Gert-Jan ter Riet
15:00 uur18:00 uurLeon v/d Wel
Elvira van Laere
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 2
1 december 201809:00 uur12:00 uurPiet Hillebrand
Toon v/d Berge
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Jeroen
Erwin
Eddy
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Martijn Neele
Peter Spitholt
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
8 december 201809:00 uur12:00 uurEmiel Kuijten
Speler S.K.N.W.K. 2
12:00 uur15:00 uurInge Schiettekatte
Anita Versendaal
15:00 uur18:00 uurGert-Jan ter Riet
Leon v/d Wel
Christa van Dijke
18:00 uur20:00 uurGert-Jan ter Riet
15 december 201809:00 uur12:00 uurGeen jeugdvoetbal
12:00 uur15:00 uurGesloten
15:00 uur18:00 uurGesloten
18:00 uur20:00 uurGesloten
22 december 2018
(Kerst Bingo)
13:00 uur20:00 uurBarploeg
WINTERSTOPXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
19 januari 201909:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
26 januari 201909:00 uur12:00 uurPiet Hillebrand
Sytze Stins
12:00 uur15:00 uurGesloten
15:00 uur18:00 uurGesloten
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
2 februari 201909:00 uur12:00 uurToon v/d Berge
Emiel Kuijten
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
9 februari 201909:00 uur12:00 uurS.K.N.W.K. 1
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
??
??
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Quinten Haze
Stefan Verloo
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 2
16 februari 201909:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Wim
René
23 februari 201909:00 uur12:00 uurPiet Hillebrand
Sytze Stins
12:00 uur15:00 uurBeker/inhaal
15:00 uur18:00 uurBeker/inhaal
18:00 uur20:00 uurBeker/inhaal
2 maart 201909:00 uur12:00 uurToon v/d Berg
Emiel Kuijten
12:00 uur15:00 uurGesloten
15:00 uur18:00 uurGesloten
18:00 uur20:00 uurGesloten
9 maart 201909:00 uur12:00 uurS.K.N.W.K. 1
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Michel
Gerry
16 maart 201909:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Mark
Gerwi
Leon
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 2
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 2
23 maart 201909:00 uur12:00 uurPiet Hillebrand
Sytze Stins
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Wim
René
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Robbert v/d Zande
Jeffrey Hart
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
6 april 201909:00 uur12:00 uurS.K.N.W.K. 2
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
13 april 201909:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
William
Cecil
Pierre
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Ruben Verton
Nieck Verton
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 2
20 april 201909:00 uur12:00 uurSytze Stins
Emiel Kuijten
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 1
27 aprilKONINGSDAG
4 mei 201909:00 uur12:00 uurToon v/d Berge
??
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 2
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 2
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Maurice Pollemans
11 mei 201909:00 uur12:00 uurChristian van Vossen
Emiel Pollemans
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Sjaak
Wilhelm
Richard
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 3:
Sytze Stins
Emiel Pollemans
18 mei 201909:00 uur12:00 uurSytze Stins
Emiel Kuijten
12:00 uur15:00 uurBarploeg
15:00 uur18:00 uurBarploeg
18:00 uur20:00 uurS.K.N.W.K. 2
25 mei 201909:00 uur12:00 uurToon v/d Berge
??
12:00 uur15:00 uurS.K.N.W.K. 4:
Jeroen
Erwin
Eddy
15:00 uur18:00 uurS.K.N.W.K. 2
30 mei 2019Hemelvaartsdag