Dit weekend de laatste wedstrijd van seizoen 2024-2025 waarin S.K.N.W.K. moést winnen van G.P.C. Vlissingen 1 om rechtstreekse degradatie te voorkomen. Op ons eigen sportpark Het Springer was om 15:00 uur de aftrap. Pupil van de Week Senna Padmos gaf het goede voorbeeld en scoorde de eerste treffer deze middag.
In de beginfase was nergens aan te zien dat S.K.N.W.K. voor zijn laatste kans vocht, want de gasten waren veel feller en konden naar hartenlust combineren. Het ging dan ook al snel mis toen Rouël Bisschop onder druk van een aanvaller de bal verkeerd raakte. De bal breed kon simpel in een leeg doel worden geschoten, 0-1.
De ploeg leek toen gelukkig wakker geschrokken, want ineens werden de bakens verzet en kwam G.P.C. er een poos niet meer aan te pas. Er kwamen ook mogelijkheden voor onder andere Wouter Hartog uit een kopbal (niet goed geraakt), een schot van Tim de Looze dat net naast de paal verdween.
Even later was het Jesse van Dijke die een voorzet van Tim de Looze knap langs de doelman schoot, 1-1. S.K.N.W.K. bleef tot de rust de bovenliggende partij, maar kon het goede spel tot aan de gelijkmaker helaas niet vasthouden…..
De tweede helft natuurlijk een aanvallend S.K.N.W.K., immers er moest simpelweg worden gewonnen. En er kwamen ook absoluut kansen. De sleurende Jesse van Dijke kon alleen op de doelman af gaan, maar mede ook vanwege het hobbelige veld kon hij net niet afwerken en ging de grote kans verloren.
Daarna kon de G.P.C.-doelman zich onderscheiden met enkele knappe reddingen op harde schoten van Bela de Bloeme en Jari Goudswaard. Ook werd in een klutssituatie van dichtbij ook nog gemist (kopballetje Thomas Folmer). Tevens kregen we behoorlijk wat corners, maar ook hieruit werd uiteindelijk niet gescoord.
Maar zoals in de thuiswedstrijd tegen IJzendijke ging het in de slotfase mis. Omdat vrijwel alles naar voren was gegaan plus het feit dat we al met 10 man stonden, omdat Rouël zijn tweede gele kaart had gekregen en dus moest vertrekken. Uit een counter werd de 1-2 gescoord nadat Daan vd Cingel daarvoor ook al moest redden.
We gingen daarna nog wel op zoek naar de 2-2 (en meer), maar de koek was eigenlijk wel op. Eindstand 1-2 en na een jaar derde klas waarin S.K.N.W.K. eigenlijk uitstekend begon zal er volgend jaar weer aangetreden moeten worden in de vierde klas.
Maar met een intacte selectie, wat terugkerende geblesseerden zoals Max Jongebreur en Bas van Dijke (al zal laatst genoemde eerst nog een knie-operatie wachten) en aanvulling vanuit JO19-1 moet het zeker weer mee kunnen gaan doen in de bovenste regionen….
Kop op mannen !!
Toon v/d Berge
Geef als eerste een reactie op "S.K.N.W.K. 1 krijgt opnieuw deksel op de neus en ziet concurrent G.P.C. Vlissingen 1 de nacompetitie bereiken"