Wedstrijdprogramma

Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 26 november 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 26 november 2022. De competitiewedstrijd S.K.N.W.K. JO19-1 tegen SC Welberg JO19-1 is uitgesteld. Zaterdag 26 november 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE *…


Programma S.K.N.W.K.-teams van dinsdag 22 november 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van dinsdag 22 november 2022. Dinsdag 22 november 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – R.C.S. 1 20:00 uur O ??…



Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 26 november 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 26 november 2022. Zaterdag 26 november 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – vrij – Duiveland 2 – S.K.N.W.K….


Programma ST SJO B.D.C./S.K.N.W.K. MO15-1 en MO20-1

Ook dit seizoen hebben we als S.K.N.W.K. in samenwerking met Bruse Boys en s.v. Duiveland (tegenwoordig SJO B.D.C. geheten) meidenteams. Dit seizoen een MO15-1 en MO20-1 team (beide 9-tallen). We…


Programma Bruse Boys/Duiveland/S.K.N.W.K. Vr. 1

Ook dit seizoen hebben we als S.K.N.W.K. in samenwerking met Bruse Boys en s.v. Duiveland een Vrouwen 1 team. We zullen u op de hoogte houden wat deze dames wekelijks…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 19 november 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 19 november 2022. Zaterdag 19 november 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. M.O.C. ’17 1 – S.K.N.W.K. 1 14:30 uur C…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 12 november 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 12 november 2022. Zaterdag 12 november 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – D.V.V. ’09 1 14:30 uur C…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 5 november 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 5 november 2022. Zaterdag 5 november 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – Bruse Boys 1 15:00 uur C…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 29 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 29 oktober 2022. Zaterdag 29 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. Tholense Boys 1 – S.K.N.W.K. 1 15:00 uur C…



Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 29 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 29 oktober 2022. Zaterdag 29 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. Tholense Boys 1 – S.K.N.W.K. 1 15:00 uur C…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 22 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 22 oktober 2022. Zaterdag 22 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – vrij – S.K.N.W.K. 2 – vrij…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 15 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 15 oktober 2022. Zaterdag 15 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – Halsteren 1 14:30 uur C P.J….



Programma S.K.N.W.K.-teams van woensdag 12 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van woensdag 12 oktober 2022. Woensdag 12 oktobber 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – vrij – S.K.N.W.K. 2 – vrij…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 15 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 15 oktober 2022. Zaterdag 15 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – Halsteren 1 14:30 uur C P.J….


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 8 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 8 oktober 2022. Zaterdag 8 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. Den Bommel 1 – S.K.N.W.K. 1 14:30 uur C…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 1 oktober 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 1 oktober 2022. Zaterdag 1 oktober 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – Kruiningen 1 14:30 uur C J….


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 24 september 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 24 september 2022. Zaterdag 24 september 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. Kapelle 1 – S.K.N.W.K. 1 14:30 uur C J….


Programma S.K.N.W.K.-teams van dinsdag 20 september 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van dinsdag 20 september 2022. Dinsdag 20 september 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – Zeelandia Middelburg 1 20:00 uur B…


Programma S.K.N.W.K.-teams van maandag 19 september 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van maandag 19 september 2022. Maandag 19 september 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – vrij – S.K.N.W.K. 2 – vrij…




Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 17 september 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 17 september 2022. Zaterdag 17 september 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – Veere 1 14:30 uur B W….


Programma S.K.N.W.K.-teams van dinsdag 13 september 2022

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van dinsdag 13 september 2022. Dinsdag 13 september 2022 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. S.K.N.W.K. 1 – N.O.A.D. ’67 1 20:00 uur O…