Organisatie

Hieronder een overzicht van alle belangrijke contactgegevens.
Om misbruik met 06-nummers te voorkomen, zijn deze niet gepubliceerd.

 FunctieNaamContact

Bestuur

BestuurVoorzitterRobbert v/d Zandevoorzitter@sknwk.nl
BestuurSecretarisFrank Boeresecretaris@sknwk.nl
BestuurPenningmeesterRobin Kostenpenningmeester@sknwk.nl
BestuurWedstrijdsecretarisWilco de Valkwdevalk@cbsopdreef.nl
Telefoonnummer: +31 6 46 53 44 24
BestuurJeugdzakenLiset Kiesenbergjeugd@sknwk.nl
BestuurVoetbaltechnische zakenPeter v/d Cingelinfo@mooistraatje.nl
BestuurVrijwilligers zaken / KantinezakenChrista van Dijkevrijwilliger@sknwk.nl

Vertrouwenspersoon

VertrouwenspersoonSuzanne de Valkvertrouwenspersoon@sknwk.nl

Ledenadministratie

LedenadministratieSonja v/d Cingelleden@sknwk.nl

Consul

ConsulConsulHuib de Valkvalfol@simpc.nl

S.K.N.W.K. 1

S.K.N.W.K. 1Trainer/coachJohnny van Dijke
S.K.N.W.K. 1LeiderPeter v/d Cingelinfo@mooistraatje.nl
S.K.N.W.K. 1VerzorgerVacant
S.K.N.W.K. 1Assistent-scheidsrechterEmiel Kuijten
S.K.N.W.K. 1Assistent-scheidsrechterMarcel Kwaak
S.K.N.W.K. 1KeeperstrainerJos Wesdorp

S.K.N.W.K. 2

S.K.N.W.K. 2LeiderMartin Kiesenbergmartinlies@zeelandnet.nl
S.K.N.W.K. 2LeiderLeon Pollemansnieuwerkerk@hotmail.com

S.K.N.W.K. 3

S.K.N.W.K. 3LeiderGerwi Temminkgtemmink@zeelandnet.nl of gerwit57@gmail.com

S.K.N.W.K. 40+

S.K.N.W.K. 40+LeiderJos van Spierjosvspier@zeelandnet.nl

S.K.N.W.K. 30+
Vrouwen

S.K.N.W.K. 30+ VrouwenLeiderChrista van Dijkewim.christa@outlook.com
S.K.N.W.K. 30+ VrouwenLeiderSuzanna Jalohabdulai03@hotmail.com

Keeperstrainer

Senioren/jeugd JO19-1 en JO17-1TrainerJos Wesdorp
Jeugd t/m JO16-1TrainerRyan Boogerd
Jeugd t/m JO16-1TrainerJasper van Tilburg

Technische commissie

Technische commissieSeniorenPeter v/d Cingelinfo@mooistraatje.nl
Technische commissieSeniorenEmiel Pollemans
Technische commissieSeniorenChristian van Vossen
Technische commissieJeugdLeon v/d Welleon@welfarming.nl

Scheidsrechters commissie

ScheidsrechterscommissieContactpersoon van en naar (jeugd)bestuurPeter van der Cingel
ScheidsrechterscommissiePlanning en indelingJelle Verhoek
ScheidsrechterscommissieAlgehele organisatie en sturingWalter van Kanscheidsrechter@sknwk.nl

Jeugdbestuur

JeugdbestuurJeugdvoorzitterLisette Kiesenbergjeugd@sknwk.nl
JeugdbestuurAlgehele Jeugdcoördinator Leon v/d Welleon@welfarming.nl
JeugdbestuurCoördinator JO13 t/m JO19Rob v/d Sleenrobbievandersleen@hotmail.com
JeugdbestuurCoördinator JO7 t/m JO12Gerrit van Loongerritglastravanloon@hotmail.com

S.K.N.W.K. JO19

S.K.N.W.K. JO19-1Trainer/coachRonald de Moedt
LeiderLeon v/d Wel

S.K.N.W.K. JO17

S.K.N.W.K. JO17-1Trainer/leiderThomas Folmer
TrainerJoerie van Dijke

ST D.Z.C. '09/S.K.N.W.K. JO14-1JM

ST D.Z.C. '09/S.K.N.W.K. JO14-1JMTrainer/coachFred v/d Helm
ST D.Z.C. '09/S.K.N.W.K. JO14-1JMTrainer/coachRamon v/d Zande

ST D.Z.C. '09/S.K.N.W.K. JO13-1

ST D.Z.C. '09/S.K.N.W.K. JO13-1LeiderJudith Friesen
ST D.Z.C. '09/S.K.N.W.K. JO13-1Trainer/coachMartin Kiesenberg

S.K.N.W.K. JO11-1JM

S.K.N.W.K. JO11-1JMLeiderPaul Deurloo
S.K.N.W.K. JO11-1JMTrainerAbdulai Jalloh
S.K.N.W.K. JO11-1JMTrainerJesse van Dijke

S.K.N.W.K. JO10-1

S.K.N.W.K. JO10-1LeiderGerrit van Loon
S.K.N.W.K. JO10-1TrainerDanny Verhoek
S.K.N.W.K. JO10-1TrainerJur v/d Wel

S.K.N.W.K. JO9

S.K.N.W.K. JO9-1LeiderMartine v/d Velde
S.K.N.W.K. JO9-1TrainerLars van Klinken
S.K.N.W.K. JO9-1TrainerTom van Westen

S.K.N.W.K. JO7

S.K.N.W.K. JO7-1LeiderDaan de Boer
S.K.N.W.K. JO7-1TrainerGerrit van Loon

Sponsorcommissie

SponsorcommissieSponsoring (kleding)Vacantkleding@sknwk.nl
SponsorcommissieSponsoringKevin Schiettekattesponsorzaken@sknwk.nl
SponsorcommissieSponsoringRené Verschoorsponsorzaken@sknwk.nl
SponsorcommissieAdministratieSteven Neelesjmneele@gmail.com

Feestcommissie

FeestcommissieOrganisatieStefan Vermeer
FeestcommissieOrganisatieRemon de Jongeremoendo16@hotmail.com
FeestcommissieOrganisatieKevin Schiettekatte
FeestcommissieOrganisatieChristian van Vossenchristianvanv@hotmail.com

Evenementencommisie Jeugd

Evenementencommissie jeugdVacant
Evenementencommissie jeugdVacant
Evenementencommissie jeugdVacant

Onderhoudscommissie

OnderhoudscommissieContactpersoonBanus Neele
OnderhoudscommissieContactpersoonHuib de Valk
OnderhoudscommissieContactpersoonJan Pollemans
OnderhoudscommissieContactpersoonJan Stins

Materiaalman

MateriaalmanContactpersoonIds Flikweert

Webredactie

WebredactieWebmasterMartijn Neelepostmaster@sknwk.nl
WebredactieWebmaster (technisch)Steven Neelesjmneele@gmail.com

Joachim Glerum Jeugdtoernooi

Joachim Glerum JeugdtoernooiOrganisatie