Organisatie

Hieronder een overzicht van alle belangrijke contactgegevens.
Om misbruik met 06-nummers te voorkomen, zijn deze niet gepubliceerd.

 FunctieNaamContact

Bestuur

BestuurVoorzitterRobbert v/d Zandevoorzitter@sknwk.nl
BestuurSecretarisFrank Boeresecretaris@sknwk.nl
BestuurPenningmeesterRobin Kostenpenningmeester@sknwk.nl
BestuurWedstrijdsecretarisWilco de Valkwdevalk@cbsopdreef.nl
BestuurKantinecommissieGert-Jan ter Rietgertjan174@hotmail.com
BestuurJeugdzakenLiset Kiesenbergmartinlies@zeelandnet.nl
BestuurVoetbaltechnische zakenPeter v/d Cingelinfo@mooistraatje.nl
BestuurVrijwilligers zaken / KantinezakenChrista van Dijkevrijwilliger@sknwk.nl

Ledenadministratie

LedenadministratieSonja v/d Cingelleden@sknwk.nl

Consul

ConsulConsulHuib de Valk0111-641846
valfol@simpc.nl

S.K.N.W.K. 1

S.K.N.W.K. 1Trainer/coachAd Palings
S.K.N.W.K. 1LeiderPeter v/d Cingelinfo@mooistraatje.nl
S.K.N.W.K. 1VerzorgerKevin Schiettekatte
S.K.N.W.K. 1Assistent-scheidsrechterVacant
S.K.N.W.K. 1HersteltrainerKevin Schiettekatte
S.K.N.W.K. 1KeeperstrainerJos Wesdorp

S.K.N.W.K. 2

S.K.N.W.K. 2LeiderMartin Kiesenbergmartinlies@zeelandnet.nl
S.K.N.W.K. 2LeiderLeon Pollemansnieuwerkerk@hotmail.com

S.K.N.W.K. 3

S.K.N.W.K. 3LeiderRobbert v/d Zande
S.K.N.W.K. 3TrainerGerry v/d Sande

S.K.N.W.K. 40+

S.K.N.W.K. 40+LeiderJos van Spierjosvspier@zeelandnet.nl

S.K.N.W.K. 30+
Vrouwen

S.K.N.W.K. 30+ VrouwenLeiderChrista van Dijkewim.christa@outlook.com
S.K.N.W.K. 30+ VrouwenLeiderSuzanna Jalohabdulai03@hotmail.com

Keeperstrainer

Senioren/jeugdTrainerJos Wesdorp

Krachttrainer

Senioren/JO19 en JO17TrainerCarel Schottcarel@schottenco.nl

Technische commissie

Technische commissieSeniorenTonny v/d Bergekojak@zeelandnet.nl
Technische commissieSeniorenEmiel Pollemans
Technische commissieSeniorenChristian van Vossen
Technische commissieJeugdLiset Kiesenbergmartinlies@zeelandnet.nl

Jeugdbestuur

JeugdbestuurCoördinator Algehele JeugdLisette Kiesenbergmartinlies@zeelandnet.nl
JeugdbestuurCoördinator JO13 t/m JO19Rob v/d Sleenrobbievandersleen@hotmail.com
JeugdbestuurCoördinator JO7 t/m JO12Gerrit van Loongerritglastravanloon@hotmail.com

S.K.N.W.K. JO19

S.K.N.W.K. JO19-1Trainer/leiderRichard Folmerrichfolmer@hotmail.com
S.K.N.W.K. JO19-1TrainerEric Begeman

S.K.N.W.K. JO17

S.K.N.W.K. JO17-1Trainer/leiderTim v/d Cingel
S.K.N.W.K. JO17-1Trainer/leiderDominique Prins
S.K.N.W.K. JO17-1Trainer/leiderJonathan v/d Velde

S.K.N.W.K. JO15

S.K.N.W.K. JO15-1TrainerWilco de Valkwdevalk@cbsopdreef.nl
S.K.N.W.K. JO15-1TrainerDaan v/d Cingel
S.K.N.W.K. JO15-1LeiderRobin Kosten
S.K.N.W.K. JO15-1CoachVacant

S.K.N.W.K. JO13

S.K.N.W.K. JO13-1Trainer/leiderLeon v/d Wel
S.K.N.W.K. JO13-1Trainer/leiderHans Matthijsse
S.K.N.W.K. JO13-1TrainerMartijn Neele

S.K.N.W.K. JO11

S.K.N.W.K. JO11-1Trainer/coachRamon v/d Zandeedtje@zeelandnet.nl
S.K.N.W.K. JO11-1Trainer/coachSam Begeman
S.K.N.W.K. JO11-1LeiderJudith Friesen

S.K.N.W.K. JO8

S.K.N.W.K. JO9-1Trainer/leiderMartin Kiesenbergmartinlies@zeelandnet.nl
S.K.N.W.K. JO9-1Trainer/leiderMarik Korenhof

S.K.N.W.K. JO7

S.K.N.W.K. JO7-1Trainer/leiderGerrit van Loongerritglastravanloon@hotmail.com

Sponsorcommissie

SponsorcommissieSponsoring (kleding)Leon v/d Welkleding@sknwk.nl
SponsorcommissieSponsoringKevin Schiettekattesponsorzaken@sknwk.nl
SponsorcommissieSponsoringRené Verschoorsponsorzaken@sknwk.nl
SponsorcommissieAdministratieSteven Neelesjmneele@gmail.com

Feestcommissie

FeestcommissieOrganisatieStefan Vermeer
FeestcommissieOrganisatieRemon de Jongeremoendo16@hotmail.com
FeestcommissieOrganisatieKevin Schiettekatte
FeestcommissieOrganisatieChristian van Vossenchristianvanv@hotmail.com

Evenementencommisie Jeugd

Evenementencommissie jeugdVacant
Evenementencommissie jeugdVacant
Evenementencommissie jeugdVacant

Onderhoudscommissie

OnderhoudscommissieContactpersoonBanus Neele0111-642934
OnderhoudscommissieContactpersoonHuib de Valk0111-641846
OnderhoudscommissieContactpersoonJan Pollemans0111-642445
OnderhoudscommissieContactpersoonJan Stins

Webredactie

WebredactieWebmasterMartijn Neelepostmaster@sknwk.nl
WebredactieWebmaster (technisch)Steven Neelesjmneele@gmail.com

Joachim Glerum Jeugdtoernooi

Joachim Glerum JeugdtoernooiOrganisatie