Tikkie Terug Deel 687 – Ons eigen Joachim Glerum Jeugdtoernooi van exact 11 jaar geleden (31-05-2014)

Logo Tikkie Terug

S.K.N.W.K. kent een rijke traditie met vele jaarlijks terugkerende evenementen. In 1990 organiseerde S.K.N.W.K. voor het laatst een jeugdtoernooi. Tot 2002 toen we dit weer hebben opgepakt. Sinds 2002 heette dit toernooi officieel het ‘Joachim Glerum Jeugdtoernooi’ . Ter nagedachtenis aan jeugdspeler Joachim Glerum waarvan we in februari 2002 afscheid hebben moeten nemen. Na een ziekbed van enkele jaren is hij helaas aan kanker overleden. Hij was tot vlak voor zijn dood nog nauw betrokken bij S.K.N.W.K. Dit toernooi is alleen voor F- en E-pupillen en wijkt qua opzet ietwat af van ‘normale’ toernooien, omdat er een penalty-bokaal is toegevoegd. Een leuk extraatje dus!

In 2019 (zaterdag 1 juni om precies te zijn) werd al weer de 18e editie gehouden. Echter bleek dit ook de laatste te zijn. In 2020 konden we het niet organiseren wegens een gebrek aan aanmeldingen. Het jaar erop begon de coronacrisis en konden we het gewoonweg een aantal jaren niet houden. Echter ook daarna bleef het helaas stil.

Zodoende is het inmiddels zes jaar geleden dat de laatste editie werd georganiseerd op sportpark Het Springer. Het was 17 jaar lang een geweldig evenement voor vele jeugdteams, spelertjes, ouders, vrijwilligers e.v.a.

Een mooie gelegenheid voor een nieuwe editie van Tikkie Terug, deel 687. We gaan vandaag exact 11 jaar terug in de S.K.N.W.K.-historie. Toentertijd werd op zaterdag 31 mei 2011 door 15 F- en 12-E pupillen al weer de 9e editie van ons eigen jeugdtoernooi gespeeld.

Op de website stond het volgende:

Dertiende editie Joachim Glerum-jeugdtoernooi

SKNWK houdt zaterdag 31 mei voor de dertiende keer het Joachim Glerum-jeugdtoernooi.Dit jeugdtoernooi is voor F-pupillen (vanaf 9.00) en E- pupillen (vanaf 12.15) . ’s Ochtends voetballen de F- pupillen tegen elkaar en ’s middags is het de beurt aan de E- pupillen. Vanwege het feit dat dit toernooi onderdeel uit maakt van de festiviteiten in het kader van het zestigjarig bestaan van SKNWK is er voor iedere speler een mooi aandenken aan dit toernooi. Tevens wordt ook nog door alle teams een wedstrijd gehouden om de penaltybokaal.

Er doen teams mee van verenigingen van het eiland (MZC ’11, Renesse/ZSC ‘62, Brouwershaven, DZC/Ouwerkerk en SKNWK) als ook van verenigingen van buiten Schouwen-Duiveland (FC Dauwendaele, NOAD ’67 en SSV ‘65) .

 

Dertiende editie Joachim Glerum Jeugdtoernooi

bron: www.nieuwerkerk.nu

Op zaterdag 31 mei organiseert voetbalvereniging SKNWK op sportpark “Het Springer” te Nieuwerkerk voor de dertiende keer het Joachim Glerum Jeugdtoernooi. Dit jeugdtoernooi is voor F-pupillen en E- pupillen. ’s Ochtends voetballen de F- pupillen tegen elkaar en ’s middags is het de beurt aan de E- pupillen. Voor de winnaars zijn er mooie bekers .

Vanwege het feit dat dit toernooi onderdeel uit maakt van de festiviteiten in het kader van het zestigjarig bestaan van SKNWK is er voor iedere speler een mooi aandenken aan dit toernooi. Tevens wordt ook nog door alle teams een wedstrijd gehouden om de penalty-bokaal. Het ochtendprogramma begint om 09.00 uur en de prijsuitreiking zal rond 11.15 uur zijn. Het programma van de E pupillen begint om 12.15 uur. Hierbij zal de prijsuitreiking rond 15.45 uur zijn.

Er doen teams mee van verenigingen van het eiland ( MZC ’11, Renesse/ZSC ‘62, Brouwershaven, DZC/Ouwerkerk en SKNWK) als ook van verenigingen van buiten Schouwen Duiveland ( FC Dauwendaele, NOAD ’67 en SSV ‘65).

 

Om 09:00 uur start 13e editie Joachim Glerum Jeugdtoernooi

Vandaag, zaterdag 31 mei 2014, wordt bij S.K.N.W.K. al weer voor de 13e keer het Joachim Glerum Jeugdtoernooi georganiseerd. Een jeugdtoernooi voor F- en E-pupillen. We starten hiermee om 09:00 uur.

’s Ochtends zullen 12 F-pupillenteams in 3 poules van 4 teams gaan strijden om de eerste plaatsen. Uiteraard is er ook weer de bekende penaltybokaal. Om 11:15 uur is de prijsuitreiking voor de F-jes.

Daarna is alles in gereedheid brengen voor de E-pupillen. Deze wedstrijden starten om 12:15 uur. Hier wordt gespeeld in 2 poules (1 van 5 en en 1 van 4) en ook hier de penalty’s. Bij de E-pupillen is de prijsuitreiking om 15:45 uur.

We wensen alle pupilletjes, keepers, scheidsrechters, barmedewerkers en organisatie een hele leuke en sportieve dag toe !!

 

Schitterende eerste jubileum week achter de rug

Afgelopen dinsdag hebben we met een grote groep vrijwilligers in de stromende regen de tent opgezet i.v.m. de festiviteiten omtrent ons 60 jarig bestaand. Woensdag 28 mei in de avond zijn we begonnen op ‘Het Springer’ met de Penaltybokaal Schouwen-Duiveland (voor de F-, E- en D-pupillen). Dit was een perfecte avond.

De volgende dag werd bij S.K.N.W.K. het traditionele Onderling Toernooi georganiseerd (al weer voor de 35e keer). Voor de eerste keer droeg het de naam van de sponsor, de familie van de Zande, zodat het nu als Dokter van de Zande Toernooi verder zal gaan. Dit geweldige toernooi werd afgesloten met een barbecue.

De volgende dag was het tijd voor de jeugd. Onder werkelijk schitterende weersomstandigheden heeft de jeugd de hele dag genoten van sport en spel. ’s Avonds was er nog een act in de vorm van een goochelaar.

Afgelopen zaterdag werd eerst de 13e editie van het Joachim Glerum Jeugdtoernooi gehouden. Ook dit was weer super geregeld. ’s Avonds was er eerst de receptie en aansluitend de feestavond. Mede door de inbreng van de geweldige band Dexter was dit ook echt een topavond.

Zodoende kijken we met z’n allen terug op een geslaagde eerste week. Maar we zijn er nog niet. A.s. vrijdag voor de 3e keer het Mini Bedrijven Toernooi met deelname van 12 teams. Zaterdag 7 juni a.s. organiseert S.K.N.W.K. de Wereldregio Cup.

 

De Foto’s:

Geef als eerste een reactie op "Tikkie Terug Deel 687 – Ons eigen Joachim Glerum Jeugdtoernooi van exact 11 jaar geleden (31-05-2014)"

Reageer

Je emailadres wordt niet gepubliceerd.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.