Uitslagen reserve 3e klasse A (S.K.N.W.K. 2)

Hieronder de uitslagen in de reserve 3e klasse A K.N.V.B. Zuid 1 (de klasse van S.K.N.W.K. 2) van zaterdag 13 april 2019. Zaterdag 13 april…


Uitslagen reserve 5e klasse 01 (S.K.N.W.K. 3)

Hieronder de uitslagen in de reserve 5e klasse 01 K.N.V.B. Zuid 1 (de klasse van S.K.N.W.K. 3) van zaterdag 13 april 2019. Zaterdag 13 april…




Duiveland bibberend naar de titel

Bron: www.pzc.nl VIERDE KLASSE BVLISSINGEN – Na een 2-1-zege op SKNWK is Duiveland kampioen geworden van de vierde klasse B. Vanaf de eerste speeldag was…









Bardienst S.K.N.W.K. van zaterdag 13 april 2019

Hieronder het barschema voor zaterdag 13 april 2019: Zaterdag Van Tot Barkeeper(s) Telefoonnummer Opmerking 13 april 2019 09:00 uur 12:00 uur Christian van Vossen Emiel…


S.K.N.W.K.-Toto: Denk aan je voorspellingen !!

Na het succes van vorig seizoen is er ook dit seizoen 2018-2019 weer de S.K.N.W.K.-Toto. In samenwerking met Voetbalpooltjes.nl kun je weer iedere week voorspellingen…


Programma S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 13 april 2019

Hieronder volgt het programma van alle S.K.N.W.K.-teams van zaterdag 13 april 2019. Zaterdag 13 april 2019 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH. Duiveland 1 – S.K.N.W.K….



Scheidsrechters thuisduels van zaterdag 13 april 2019

Hieronder een overzicht van de scheidsrechters (voor zover bekend) voor alle thuisduels van 13 april 2019: Zaterdag 13 april 2019 WEDSTRIJD AANVANG TYPE * SCHEIDSR./BIJZONDERH….




Indeling S.K.N.W.K. 1 voor zaterdag 13 april 2019

Hieronder de indeling van S.K.N.W.K. 1 voor zaterdag 13 april 2019: Duiveland 1 – S.K.N.W.K. 1 (competitie) Aanvang: 14:30 uur Aanwezig: 13:00 uur Selectie Steven Padmos…



Indeling S.K.N.W.K. 2 voor zaterdag 13 april 2019

Hieronder de indeling van S.K.N.W.K. 2 voor zaterdag 13 april 2019: Walcheren 3 – S.K.N.W.K. 3 (competitie) Aanvang: 14:30 uur Aanwezig: 12:45 uur Selectie Joris Spitholt…


Indeling S.K.N.W.K. 3 voor zaterdag 13 april 2019

Hieronder de indeling van S.K.N.W.K. 3 voor zaterdag 13 april 2019: S.K.N.W.K. 3 – FC De Westhoek 3 (competitie) Aanvang: 14:30 uur Aanwezig: 13:45 uur Selectie…







Uitslagen jeugd S.K.N.W.K. van woensdag 10 april 2019

Hieronder volgen de uitslagen van de jeugdteams van S.K.N.W.K. van woensdag 10 april 2019.   Woensdag 10 april 2019:   S.K.N.W.K. JO19-1  vrij Doelpuntenmaker(s): –  …